Elja Tarkuseaed
Header

Päikesetoidu Suvepidu. Pühitsedes Elu

juuli 17th, 2020 | Posted by Ly in Uncategorized

 

On ravimtaimede kogumise aeg!

 
 
 
Umbes-täpselt 10 aastat tagasi said kokku inimesed, kelle südames oli soov – elada tervemalt, teadlikumalt ja rohkem harmoonias loodusega. Nad muutsid otsustavalt oma eluviisi ja toitumist ning tundsid kutset jagada väärtuslikku teavet ja kogemusi ka teistega.
Kohtumised said alguse Tallinna lähedal Murastes, perekond Suurmaa kodus. Koduses ja hubases õhkkonnas koos kokates, üksteist innustades ja inspireerides sündis omaette väike kogukond (sõpruskond). Inimesed, kes jagasid sarnaseid väärtusi ja toetasid üksteist muutuste teel: Janne ja Sven Suurmaa, Sille Poola, Ly Kerdo jpt. Nendest kohtumistest kasvas välja Toortoidufestival, mis toimusid mitmel järjestikusel aastal Elja Tarkusteaias, Harjumaal (2012-2014).
Vahepeal on palju vett merre voolanud… Elud on läinud edasi, kellel on vahepeal lapsed suureks kasvanud, kes on ettevõtte rajanud, koolitab ise ja innustab enda eeskujuga teisi ja/või on raamatu kirjutanud… kes on maailmas ringi rännanud või läinud maale elama.. Paljusid neist toredatest-tegusatest inimestest pole ammu näinud ja seetõttu tekkis mõte taas kohtuda.
Saame kokku ilusal suvepäeval Elja Tarkusteaias ja pühitseme elu! Kohtume vanade sõprade-tuttavatega ja ammutame endasse looduse väge, loome harmoonia keha, hinge ja vaimu vahel. Pakume oma kehale ja meelele hõrku maitseelamusi.
Ühisele lauale võiks iga inimene (pere) kaasa võtta midagi maitsvat, põnevat ja tervislikku. Laseme fantaasial lennata ja kutsume üles jagama oma lemmikretsepte 🙂 Kõik toidud võiksid olla lauale paneku valmis ehk eelnevalt pestud, tükeldatud (marjad, puuviljad jne), siis on koha peal lihtsam ja ei pea perenaist sellega tülitama. Samuti võiks igaüks kaasa võtta oma kruusi, taldriku ja lusika. Nõnda ei lähe kruusid-taldrikud segamini, saab rahulikult vahepeal ringi käia, suhelda ja osaleda ühistes tegevustes.
Soovitav on kaasa võtta ka matt või tekk, mille peal saab mõnusalt istuda.
Päevakava:
kl 14.00-15.00 kogunemine
15.00 avasõnad korraldajatelt (Marianne ja Sven Suurmaa, Maily ja Anti Kerdo, Sille Poola) + ühine ring ja (taas)tutvumine
15.30 Toitude väljapanek ja tutvustamine
PIDU algab!!! 🙂
17.30 mõnusad jooga venitused-harjutused ja kohalolu praktika (Marianne)
19.00 südame meditatsioon (Anti)
19.30 lõkke süütamine; väelaulud, vestlusringid jne.
🌿🍊🍋🍓🥝🍒🍋🥑🥦🍇🍉🌿
Tasakaalupanus (Elja Tarkusteaia tegemiste ja korraldajate sõidukulude toetuseks):
Registreerudes ja tasudes osalustasu kuni 16.juuli (k.a) 10.- eurot täiskasvanu/ 3 eurot laps (kuni 18.a); perele (2 täiskasvanut+lapsed) 22.- eurot.
Kohapeal tasudes: 15.- eurot täiskasvanu/5.- eurot laps; perele (2 täiskasvanut+lapsed) 33.- eurot
Registreerimine: marianne.suurmaa@gmail.com
Palume tasuda ülekandega: a/a EE582200001106230508 Marianne Suurmaa, selgituses märkida Elja+osaleja nimi
 
P.S. Kui keegi tunneb soovi jagada oma tegemisi, ja miks mitte tutvustada/ müüa ka tooteid, mis haakuvad teemaga, palume eelnevalt kokku leppida Maily`ga (tel: +372 53426706)
 
RÕÕMSA (TAAS)KOHTUMISENI! 🌞
 
Marianne Suurmaa
tel: +372 58122027
marianne.suurmaa@gmail.com

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.