Elja Tarkuseaed
Header

Sügisese Hispaania toortoiduseminari video ja tagasiside.

detsember 10th, 2014 | Posted by Ly in Uncategorized

Tere ,kallid!
Minu jaoks oli nädal koos teiega selle aasta kõige täiuslikumalt ja mõnusamalt veedetud aeg.Olen tohutult tänulik kõigile ja kõigele selle võimaluse ja kogemuse eest!Ja teadmine ,et seda saab järgmine kevad korrata annab elumerelainetega jõudu edasi võidelda.Kuid hetkel seda kirjutades ,koegesin järsku ,et tegelikult ma viimased nädalad polegi enam pidevas võitluses, vaid naudin ikka sagedamini kõike,mis minu elus toimub.Lasen asjadel olla nii nagu nad on ,ilma omapoolse (üle)reageerimiseta ja valmiduseta kõike parandada,kui ka algselt tundub ,et peaks sekkuma.Seal teiega olles loksus minus midagi olulist paika ja praegu olen täiega jälle rajal tagasi.Praegu tunnen ,end vägagi elusana ja olemasolevana ja valmis ennast tingimusteta armastama.Püüan nüüd seda energiat hoida.
Suure tõenäosusega poleks ma ilma Hispaania nädalata veel niikaugele jõudnud. Nii ,et jätkuvalt tänud!
Hetkel ei ole mul ühtki ideed,mis peaks olema teisiti. Kõik tundus nii õige!Mina olen hetkel suur roosa rahulolu ,kes tahab vaid Hispaaniasse tagasi ja on avatud kõigele.
Aga alati võib universumisse saata küsimusi:Kuidas saab veel paremaks minna ?

Kallistan Sirje.

Tere EVE Ly,

Olen Kajaga nõus, et minu puhkus oli täiuslikult muinasjutuline, kuna ma olin avatud kõigele ja mu ootused ka täitusid. Saingi kõike..

Kuid nagu näha oli, oli mõnedel ka väga täpseid ja konkreetseid ootusi.

Armastuses ja tänulikkuses Halje.

Tere armas Lyke!

…vaatasime mu mobiilis pilte ja filme, kus videotes kostsid Sinu jutt ja Eve naer, tõi taas kõik nii ehedalt meelde, et südamest käisid kohe pisted läbi. Aga millel on algus, on ju ka lõpp. Kõike tuleb aktsepteerida, siis on sees rahu ja tasakaal. Kõik oli imeline ja imearmas. Mälestused on ülihead!

Palju põnevaid mõtteid ja väge ja armastust teile imelise paradiisi – puhkuste loomiseks kõikidele, kes teie juurde tulevad! See 8 päeva, mis ma seal elasin, kutsusin ma seda kohta koduks. Ja kõik, kes me seal elasime, oli meie pere. Me moodustasime kõik koos terviku ja see loob südames õnnetunde. Muud polegi vaja. Nagu ma Eve juttu mõistsin, siis just seda õnnetunnet tahabki ta inimestele pakkuda. Ja see tal ka õnnestub!!! Palju kallisid Evele, et ta ideed on teostunud ja palju kallisid Sulle, et ka Sina oled üks ülioluline lüli selles paradiisi maailmas!!! Mis saab olla veel ilusam! Südames on vaid harras suur tänulikkus Armastuse väe vastu, kes on aidanud kõike tulemusrikkalt korraldada ja väestada.

Tehke Evega alati see liigutus, et te kodumaale naasnud grupiga veelkord ühendust võtate! Tundub, et see on ülioluline. See paneb “i”-le punkti ja tõstab meis kõigis armastuse sagedust.

Aitähh, et te olemas olete!

Kallistades

Mai-Lii

Mina ei suuda reisimullist lahkuda…:)

Elasin pilte üles pannes tõesti veelkord seda naudingut ja ilu läbi,toredaid lugusid

meenutades ja naerdes kõva häälega….hea ,et kedagi kodus hetkel ei olnud…;)

Raha ja jõukuse saab meilt röövida, kuid selliseid emotsioone ei võta meilt keegi.

Nii vähe ongi õnneks vaja,omada teiesuguseid sõpru,tahtmist ja teostust!

Teen nüüd järsu lõpu,sest siia võibki kirjutama jääda.

Olge kõik hoitud ja armastatud!

Kallid ja tänud Teile!

Kaja.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.